Szanowni Państwo,

W odniesieniu do obecnej sytuacji spowodowanej pandemią COVID 19, informujemy, że firma IOW TRADE Sp. z o.o. potwierdza pełną gotowość do realizacji Państwa zamówień.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszego zespołu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dokładamy wszelkich starań, aby pomimo trudności zapewnić dostępność towarów z naszej oferty oraz utrzymać ciągłość dostaw.

Zespół IOW TRADE

Sprzęgła przeciążeniowe

CENTASTART-V

Sprzęgło przeciążeniowe

Wysoce elastyczne sprzęgło odśrodkowe z kontrolą prędkości. Do bezstratnego przenoszenia mocy. Połączenie wysoce elastycznego elementu gumowego poddawanego naprężeniom ściskającym i kilku ciężarków mimośrodowych z okładziną cierną, połączonych sprężynami naciągowymi. Konstrukcja odporna termicznie z precyzyjnie określaną prędkością sprzęgnięcia. Pozwala na łagodny start maszyny oraz zabezpieczenie przed przeciążeniami poprzez przerwanie połączenia ciernego. Niezwykle kompaktowe wymiary, dodatkowa ochrona przed przeciążeniem. Dostępne w wielu wersjach standardowych jak i specjalnych. Ze złączami dla kół zamachowych zgodnie z SAE. Dostępne także dla niestandardowych kół zamachowych.
© 2016 CENTA. All Rights Reserved.
Realizacja projektu: Nanotechnic