Wybierz swój język

Centaflex-A

2019608_778322_3683643_centaflex-a.jpg

CENTAFLEX-A

Sprzęgła elastyczne

Wyjątkowo wszechstronne, wysoko elastyczne, bezluzowe, łatwe w dopasowaniu. Liczne odmiany wykonania, również jako elastyczny wał napędowy. Oryginalne, własne, opatentowane rozwiązanie. Możliwość zabudowy w nowych lub istniejących układach napędowych. Doskonałe przy dużych niewspółoosiowościach łączonych wałów. Zalecane do zabudowy w napędach głównych i pobocznych (P.T.O.) silników wysokoprężnych a także do połączeń z silnikami elektrycznymi, prądnicami, pompami, sprężarkami - rozwiązania typu wałek - wałek jak również koło zamachowe - wałek.

Typy sprzęgieł Centaflex-A

This image for Image Layouts addon

Sprzęgło Typu 0 oraz 0–S

Element elastyczny na którym bazowana jest cała seria. Wykonanie z wysokiej jakości gumy naturalnej lub silikonowe dostępne w kilku wariantach twardości skali Shore’a.

Typ 0-S jako wersja do suwliwego montażu osiowego
This image for Image Layouts addon

Sprzęgło Typu 1 oraz 1–S

Element elastyczny z piastą cylindryczną do napędu wałka odbiornika. Do połączenia z istniejącymi elementami układu napędowego takimi jak koła zamachowe, koła pasowe, tarcze hamulcowe, wolnobiegi, sprzęgła rozłączne, koła zębate itp.
 
Typ 1-S jako wersja do suwliwego montażu osiowego
This image for Image Layouts addon

Sprzęgło Typu 2 oraz 2–S

Element elastyczny z piastą cylindryczną oraz piastą typu flanszowego. Do szerokiego zastosowania w inżynierii mechanicznej.

Typ 2-S jako wersja do suwliwego montażu osiowego
This image for Image Layouts addon

Sprzęgło Typu 3 oraz 3–S

Element elastyczny z flanszą lub adapterem do mocowania np. na kołach zamachowych lub kołach pasowych i piastą cylindryczną na wał odbiornika. Najczęściej stosowane sprzęgło do napędów od silników spalinowych.

Typ 3-S jako wersja do suwliwego montażu osiowego
This image for Image Layouts addon

Wał sprzęgłowy Typu G/GB/GZ

Wysoce elastyczny wał napędowy dostępny w wielu wariantach przyłączeniowych wykonywany na żądaną odległość montażową. Niezwykle uniwersalny i korzystny cenowo. Odpowiedni zarówno do małych momentów obrotowych i krótkich odległości, jak również dużych momentów i dużych odległości.  Łatwy w montażu i demontażu (bez rozstawiania) i bezobsługowy.

centa

Nasz adres

-----------------------------

Polityka prywatności

-----------------------------

© 2024 All Rights Reserved. IOW TRADE Sp. z o.o.
Realizacja projektu: Nanotechnic